Moje przemyślenia i motywacje :)

Dzisiaj będzie trochę bardziej luźny post, o moich odczuciach, przemyśleniach i poradach na temat trekkingów ogólnie i trekkingu w Himalajach, chciałam podzielić się z wami kilkoma myślami. Mam nadzieję, że taka forma postu również będzie na swój sposób ciekawa i przypadnie wam do gustu.

Dużo osób pyta się mnie czy nie nudzi mnie chodzenie po górach, albo po co cały rok się męczę i dbam o kondycję, a później jadę na dwa tygodnie chodzić po górach. O kondycję dbam bo czuje się lepiej, a o prawda że dobra kondycja jest też potrzebna podczas trekkingu, szczególnie jeśli wybieracie trudniejsze trasy trzeba się solidnie przygotować. Jedni lubią jeździć na motorach, inni robić zdjęcia, ja uwielbiam chodzić po górach, poznawać nowe miejsca, ludzi, odkrywać świat. Musicie spróbować sami co lubicie, znaleźć coś co przynosi wam radość i sprawia, że chce się żyć – nie mówię tutaj o leżeniu na kanapie! O nie leżenie na kanapie może i bywa przyjemne ale zabiera nam to co najlepsze z życia! Sama też lubię czasem wypocząć i nic nie robić, ale wszystko z umiarem!

 

Aktywne spędzanie czasu jest fajne, zmęczenie się jest fajne, osiąganie swoich celów jest fajne! Uwielbiam wejść na szczyt, czuję wtedy dumę, czuję się szczęśliwa! Ale uwielbiam też poleżeć na plaży, dlatego tez staram się zawsze znaleźć czas na wszystkie przyjemności 🙂 A jak tam jest u was? Spełniacie swoje marzenia? Znajdujecie czas na przyjemności? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *